Личный кабинет
Заказать звонок0
Каталог товаров
Каталог товаров
-958 грн.
Danfoss Link СС (Central Controller) – центральний пристрій керування з кольоровим сенсорним екраном у комплекті із вбудованим (PSU) джерелом живлення. Дозволяє керувати по радіоканалу всіма пристроями системи, встановленими в різних кімнатах. Модуль CC може контролювати до 50 різнотипових пристроїв – терморегуляторів, датчиків температури, реле тощо, включаючи до 30 радіаторних...
Полное описание
БрендDANFOSS
Группа продукцииDanfoss Link™
ОписаниеPSU встроенный блок питания
ТипCentral Controller|Центральный контроллер
Размер,мм125х107х25
Все характеристики
Основной склад: В наличии
Артикул: 014G0286
Купить в 1 клик
7 833 грн.
8 791 грн.
-+Купить
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы0
DANFOSS

Danfoss Link – інтелектуальна система безпровідного керування «Теплою підлогою» і опаленням. Може керувати як електричними, так і гідравлічними системами опалення з радіаторами, конвекторами, обігрівом підлоги.

Призначена для невиробничих приміщень площею до 300 м2 без значних перешкод для радіосигналу (армованих бетонних стін і перекриттів, металізованої тепло/звукоізоляції, радіоапаратури, яка працює в цьому ж діапазоні тощо).

Максимальна кількість в одній системі: кімнат – 30, пристроїв – 50 шт.

Основою системи є центральна сенсорна панель, яка контролює в усьому будинку безпровідні датчики температури повітря та підлоги та керує нагрівальними кабелями чи іншими опалювальними пристроями через безпровідні пристрої керування. Це дозволяє керувати різними системами з одного зручного місця.

Базові можливості: покімнатне керування температурою і розкладом обігріву, керування електричними, гідравлічними системами обігріву підлоги та/або повного опалення через підлогу, радіаторами, електроконвекторами, системами охолодження тощо...

Система дозволяє об’єднати кімнати в «Житлову зону» із загальним розкладом, має просте увімкнення режимів «Комфорт», «Пауза», «Відпустка» тощо.

Danfoss Link СС (Central Controller) – центральний пристрій керування з кольоровим сенсорним екраном у комплекті із вбудованим (PSU) або зовнішнім (NSU) джерелом живлення. Дозволяє керувати по радіоканалу всіма пристроями системи, встановленими в різних кімнатах. Модуль CC може контролювати до 50 різнотипових пристроїв – терморегуляторів, датчиків температури, реле тощо, включаючи до 30 радіаторних терморегуляторів Danfoss Link Connect.

Центральна панель Danfoss Link СС (версія IV) обладнана Wi-Fi модулем, що дозволяє дистанційно керувати системою через інтернет, за допомогою безкоштовного додатка Danfoss Link, що доступний на App Store і Play Market.

БрендDANFOSS
Группа продукцииDanfoss Link™
ОписаниеPSU встроенный блок питания
ТипCentral Controller|Центральный контроллер
Размер,мм125х107х25
Класс защитыIP 21
Тип дисплея3,5" TFT цветной, сенсорный

Центральная панель CC Danfoss Link™, PSU отзывы

Категории:Danfoss Link™Danfoss Link™

Теги:тепла підлога

Каталог товаров
×