Личный кабинет
Заказать звонок0
Каталог товаров
Каталог товаров
-804 грн.
Тонкий нагрівальний мат зниженої потужності з кабелем з тефлоновою високотемпературною ізоляцією. Застосовується для внутрішнього встановлення під ламінат, паркетну дошку або аналогічні покриття. Призначений для встановлення в шар клею або тонку стяжку безпосередньо під покриття підлоги. Можливе також встановлення в стяжку – аналогічно нагрівальному кабелю.
Полное описание
БрендDEVI
Толщина мата, мм4,5 мм
СертифицированIEC 60335 -2-96, SEMKO, CE
Мощность Вт при 220/230 В90/100 Вт/м2
Минимальная температура монтажа–5 °C
Все характеристики
В наличии
Артикул: 83030504
Купить в 1 клик
3 217 грн.
4 021 грн.
-+Купить
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы0
DEVI

Тонкий нагрівальний мат з кабелем з тефлоновою високотемпературною ізоляцією та оболонкою. Застосовується для встановлення всередині приміщень з підвищеними тепловтратами через підлогу або в приміщеннях, де потрібна велика потужність обігріву на невелику площу, наприклад, у ванних кімнатах. Також рекомендується використовувати цей мат за необхідності швидкого нагріву та за зниженої напруги живлення.

Призначений для встановлення в шар клею безпосередньо під покриття підлоги. Можливе також встановлення в стяжку – аналогічно нагрівальному кабелю.

Виготовляється як нагрівальний мат з двожильним екранованим нагрівальним кабелем товщиною 3 мм. Кабель має тефлонову внутрішню і зовнішню ізоляції. Кабель закріплений на самоклеючій синтетичній сітці і має один холодний з’єднувальний провід, а також герметичні термоусадочні перехідну і кінцеву муфти. Суцільний екран з алюмінієвої фольги, армований по всій довжині мідним лудженим провідником.

Слід застосовувати з терморегулятором з можливістю обмеження температури підлоги.

Термічний опір покриття підлоги над матом не повинен перевищувати 0,17 м2·K/Вт.

Один холодний кінець значно спрощує монтаж і підключення нагрі- вального мату.

БрендDEVI
Толщина мата, мм4,5 мм
СертифицированIEC 60335 -2-96, SEMKO, CE
Мощность Вт при 220/230 В90/100 Вт/м2
Минимальная температура монтажа–5 °C
Класс защитыIPX7
Ширина сетки/зоны нагрева50/48 см

Нагревательный мат DEVIcomfort™ 100T двужильный экранированный, 138/150 Вт, 1,5м2 отзывы

Теги:Теплый полМаты DEVIМаты нагревательныеМат нагревательный экранированныйНагревательный мат двухжильный экранированныйТеплый пол под плиткутепла підлога

Каталог товаров
×